Elmir

Nowy Świat

Ogłoszenie

Data W świecie Elmir mamy
Pogoda
Wydarzenia
Uprawa
------~~<<<====*====>>>~~------

Wpisz swoje ogłosznie
------~~<<<====*====>>>~~------

Ω

#1 2008-11-01 17:54:48

Aaroniro Arruruerie

Ciągły podróżnik

Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 1
Punktów :   

Aaroniro Arruruerie

Imię: Aaroniro Arruruerie
Styl Walki: Karet
Złe Strony: Jest ich bardzo sporo a o to jeden z nich -Mściwość-
Dobre Strony: Nigdy nie zostawiam człowieka w potrzebie
Ekwipunek:2 bomby dymne,2 katany

Statystyki :
Siła: 6
Wytrzymałość: 5
Szybkość: 6
Zwinność: 6

możliwość zgromadzenia energii KY (na początku): 0
możliwość zgromadzenia energii duchowej (na początku): 0

Historia:

Urodziłem się 3536.Dziesięć lat przez atakiem Namczen.Pochodziłem ze szlachetnego klanu Shinigami(Bogowie śmierci)Po śmierci matki 3543 roku ojciec zaczoł mnie uczyć podstawowych technik klanu Shinigami.Ojciec mi ciągle powtarzał że kiedyś będe wielkim przywódcą klanu Shinigami ale niestety tak się nie stało.W 3546 roku kiedy było wielkie zebranie klanu Shinigami przyszedł niespodziewany gość(obcy).Wymordował cały klan Shinigami ani jednego nie zostawił przy życiu ja będąc w szkole o niczym nie wiedziałem dopiero kiedy ogłoszono stan gotowości kazano mi uciekać.Ja będąc arogancki pobiegłem do domu(siedziby kalnu Shinigami)ale nikogo nie zastałem oprócz trupów.Wtedy niespodziewanie zauwarzyłem jakąs dziwną osobe to był Namczen.Ja z przerażenia stałem zdrętwiały,przez chwile obcy się namnie patrzył ale po kutkim czasie przystąpił do ataku.Nagle zjawił się jakis facet w pelerynie i walczył z tym Namczen.Walka byłą zacięta ale wygrał jednak nieznajomy.Po pokonaniu obcego powiedział że mam zanim iśc i nie oglądać się za siebie wieć tak zrobiłem.Zabrał nas do bunkru gdzie schroniliśmy się przed obcymi ...

Ostatnio edytowany przez Aaroniro Arruruerie (2008-11-01 17:59:02)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl