Elmir

Nowy Świat

Ogłoszenie

Data W świecie Elmir mamy
Pogoda
Wydarzenia
Uprawa
------~~<<<====*====>>>~~------

Wpisz swoje ogłosznie
------~~<<<====*====>>>~~------

Ω

#1 2008-08-08 15:28:08

Genialny Zolw

Wielki Mistrz

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 95
Punktów :   

Pokój gościnny (zapisy do szkoły)

Właśnie tu Genialny Żółw przeprowadza rozmowę wstępną z nowymi uczniami. Na środku pokoju znajduje się niewielki drewniany stół pokryty białym obrusem. Obok niego stoi 3-osobowa, zielona kanapa. Ten pokój wcale nie wygląda na pokój wielkiego mistrza sztuk walki.

Offline

 

#2 2008-09-10 16:27:17

Mardorin

Nikt ? a może ktoś ?

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 38
Punktów :   

Re: Pokój gościnny (zapisy do szkoły)

-Uch- westchnął i wsadził papierosa do ust. Kiedyś na ulicach widział jakiś przed apokaliptyczny plakat pt Palenie zabija czy jakoś tak. Mówiono że dzieci do 18 roku życia nie powinny palić on miał 16 i miał to w głębokim poważaniu, bardzo głębokim.
-kurcze blade – zaklął kiedy przypomniał sobie że miał nie palić- Mistrz mógł uznać że zapach jest zły czy coś. Rzucił Papieros pod nogi i zdeptał go piętą.
-raz , dwa , trzy i chop -podszedł do drzwi i zapukał nie pewnie. Usłyszał jakieś kroki potem, dźwięk laski a potem nie słyszał już nic…
-jak mi nikt nie otworzy to idę w cholerę i więcej nie wracam. Może stary kruk jest szybszy od tego żółwia-pomyślał. Gdy miał się już odwrócić ktoś otworzył mu drzwi. Jakiś starzec , cholernie stary dziad. Rozumiecie tak w jak jakiś komiksach jakie znalazł w bunkrze stary dziad który umie wszystko i zna magie…
-Słucham – powiedział po raz kolejny raz dziad-zamyślił się-słucham co mówisz młodzieńcze
-Nazywam się Mardorin McCartney…-powiedział młody chłopak…

Offline

 

#3 2008-09-10 18:55:51

Genialny Zolw

Wielki Mistrz

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 95
Punktów :   

Re: Pokój gościnny (zapisy do szkoły)

-Jak się domyślam przyszedłeś do mnie uczyć się sztuk walki. Powiem Ci, że to nie jest tak proste jak Ci się wydaje. Potrzeba lat treningu i litrów potu żeby się czegoś nauczyć. To nie będą wakacje. Pamiętaj o tym. - Powiedział lekkim głosem. - Czy nadal chcesz trenować u mnie?
Mistrz zniesmaczył się lekko tytoniem jaki zauważył pod nogami chłopaka. - Taki dojrzały, a taki głupi - pomyślał - Czeka go ciężki trening, a on niszczy zdrowie paląc. Ciekawe gdzie tu w okolicy rośnie tytoń - zamyślił się na chwilę czekając na odpowiedź młodzieńca.

Offline

 

#4 2008-09-11 14:37:23

Mardorin

Nikt ? a może ktoś ?

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 38
Punktów :   

Re: Pokój gościnny (zapisy do szkoły)

Tak oczywiście...mistrzu-powiedział bez cienia zniechęcenia-mam z sobą miecz dwuręczny- powiedział i pokazał wielki miecz owinięty w jakiś worek...czy coś-mogę go wziąśc-popatrzył się w oczy mistrza biło z nich coś typu...lodu dziwnego lodu nigdy nic takiego nikt nie widział. Lód jak u odrzutka-pomyślał mistrz-boją się go więc go otrącili. tylko dlaczego się go boją. Teraz chłopak wydał się na prawdę intrygujący.
ech...znowu zaplił

Offline

 

#5 2008-09-11 15:11:05

Genialny Zolw

Wielki Mistrz

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 95
Punktów :   

Re: Pokój gościnny (zapisy do szkoły)

Mistrz spojrzał się na miecz, który pokazał mu przybysz o powiedział:
-Nie preferuję walki bronią, ale jeżeli chcesz nauczę Cię wszystkiego o sztukach walki jak i równie z walki ową bronią - mówiąc to spoglądał na worek, w którym owinięta była bron. - Tak więc zaczynamy trening. Pozwiedzaj dom jak i całą wyspę, a jutro z samego rana zaczniemy trening.
Może ktoś jeszcze się stawi - pomyślał.

Offline

 

#6 2008-09-11 15:13:30

Mardorin

Nikt ? a może ktoś ?

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 38
Punktów :   

Re: Pokój gościnny (zapisy do szkoły)

-nie w czasie najbliższych godzinn nie...-powiedział i wszedł do środka- a mistrzu czy tu nie będę odrzutkiem...czyli będę normalny ?

Offline

 

#7 2008-09-11 21:41:26

Genialny Zolw

Wielki Mistrz

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 95
Punktów :   

Re: Pokój gościnny (zapisy do szkoły)

-U nas chłopcze nikt nie jest odrzutkiem. Wszyscy są równi, a zarazem wyjątkowi. Acha tylko nie pal w mojej obecności - powiedział ostro mistrz. -Póki tu jesteś chciałbym się zapytać czego oczekujesz po ukończeniu treningu? Nadludzkiej siły, szybkości wiatru czy może spokoju ducha, a może czegoś zupełnie innego?

Offline

 

#8 2008-09-12 13:49:15

Mardorin

Nikt ? a może ktoś ?

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 38
Punktów :   

Re: Pokój gościnny (zapisy do szkoły)

mi zależy na szybkości wiatru a nawet większej, bo robie to dla pewnej osoby...może mistrz nie zna dobrze się na tym ,ale na dziewczynie-odpowiedział-po ukończeniui treningu chce dojść do black areny i tam wlaczyć z mutakami i innymi gladiatorami a potem znaleść ją-powiedział ostor-czy jej się to podoba czy nie-powiedział podnosząc głos.

Offline

 

#9 2008-09-12 19:33:14

Genialny Zolw

Wielki Mistrz

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 95
Punktów :   

Re: Pokój gościnny (zapisy do szkoły)

-Więc dobrze. Widzę, że masz już cel, więc przystąpmy do treningu. Spotkajmy się koło gejzerów. Tam rozpoczniesz trening. Nauczę Cię pierwszej techniki. Weź ze sobą trochę jedzenia. - powiedział i odszedł.

Offline

 

#10 2008-09-13 08:53:15

Erufailë

Wojownik wagi lekkiej

Zarejestrowany: 2008-09-11
Posty: 28
Punktów :   -4 

Re: Pokój gościnny (zapisy do szkoły)

-Przychodzę zestresowany pukam do drzwi
-Wejść
-Witam
-Co cię tu sprowadza młody człowieku?
-Chęć pomocy innym ludziom chcę się nauczyć sztuk walki
-Sztuki walki to nie ładwe zadanie
-Wiem
-A jaki masz w tym cel
-Pomoc ludziom i  zabicie głównego szefa Namczen
- Nienawiśc rodzi zło zło rodzi przemoc a przemoc rodzi zło
-Wiem ale on zabił moich rodziców
-Genialny żółw spogląda na młodego człowieka i mówi .....

Ostatnio edytowany przez Kaname Byakuya (2008-09-13 08:54:52)


[img]http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] Piszę poprawnie po polsku.
Imię:Byakuya
Styl walki:Karet
Dodatkowa umiejętność:Umiejętność skupiania energi.
Złe strony:Słynne z mściwości i chciwości.
Dobre strony:Zawsze pomogę i obronnie.
Ekwipunek:Katana x2,szurikeny x50,mały plecak x1
Wygląd:Z pozoru wyglądam normalnie czarne spodnie,czarna koszulka(poszarpana,brudna itd.) spodnie też czarne.
Historia:W budowie.

Statystyki:
Siła: 6
Wytrzymałość: 5
Szybkość: 6
Zwinność: 6

Możliwość zgromadzenia energii KY (na początku): 10
Możliwość zgromadzenia energii duchowej (na początku): 0

Offline

 

#11 2008-09-13 11:06:36

Genialny Zolw

Wielki Mistrz

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 95
Punktów :   

Re: Pokój gościnny (zapisy do szkoły)

-Taaa, Namczen to silni wojownicy, żeby któregokolwiek pokonać musisz dużo ćwiczyć. To nie będzie zabawa decydując się na naukę u mnie narażasz swoje życie. W każdej chwili może nastąpić kolejny atak Namczen, więc zastanów się dobrze - powiedział mistrz spoglądając na przybysza. Czuł od niego nienawiść i ogromną złość, które mogą mu pomóc w drodze do stania się wojownikiem lub zesłać go na złą stronę.

Offline

 

#12 2008-09-13 11:13:13

Erufailë

Wojownik wagi lekkiej

Zarejestrowany: 2008-09-11
Posty: 28
Punktów :   -4 

Re: Pokój gościnny (zapisy do szkoły)

-Wiem że będe narażał swoje życie ale moje zycie nie ma sensu bez rodziny
-Genialny zółw spojżał namnie swoim zabujczym zwrokiem
-Jestem gotów by stanąć w obronie ziemi przed Namecznami(Namczen)
-Czy jesteś tego powie chłobcze ? zapytał Genialny zolw
-Tak


[img]http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] Piszę poprawnie po polsku.
Imię:Byakuya
Styl walki:Karet
Dodatkowa umiejętność:Umiejętność skupiania energi.
Złe strony:Słynne z mściwości i chciwości.
Dobre strony:Zawsze pomogę i obronnie.
Ekwipunek:Katana x2,szurikeny x50,mały plecak x1
Wygląd:Z pozoru wyglądam normalnie czarne spodnie,czarna koszulka(poszarpana,brudna itd.) spodnie też czarne.
Historia:W budowie.

Statystyki:
Siła: 6
Wytrzymałość: 5
Szybkość: 6
Zwinność: 6

Możliwość zgromadzenia energii KY (na początku): 10
Możliwość zgromadzenia energii duchowej (na początku): 0

Offline

 

#13 2008-09-13 17:19:56

Genialny Zolw

Wielki Mistrz

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 95
Punktów :   

Re: Pokój gościnny (zapisy do szkoły)

-Dobrze idź teraz zwiedzić wyspę i dom. Zajmij swoje łóżko w sypialni i rozgość się. Nazajutrz zaczniemy trening. - Powiedział Genialny Żółw i odszedł zahaczając o drewniany stół, który stał w pokoju.
-ee.... zawsze to robię.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl