Elmir

Nowy Świat

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Data W świecie Elmir mamy
Pogoda
Wydarzenia
Uprawa
------~~<<<====*====>>>~~------

Wpisz swoje ogłosznie
------~~<<<====*====>>>~~------

Ω

#1 2008-08-08 12:50:26

Genialny Zolw

Wielki Mistrz

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 95
Punktów :   

Wybór szkoły

Jeżeli już wiesz jaką szkołę chcesz wybrać to możemy przejść dalej, jeżeli nie wiesz na spokojnie przeanalizuj tematy w szkołach każdego z mistrzów.

Skoro już wiesz gdzie chcesz uczyć się sztuk walki musisz spytać się mistrza czy chce Cię przyjąć. Zrobisz to pisząc post w jego domu.
Uwaga: Ten post to będzie Twój sprawdzian do tego czy nadajesz się na wojownika świata Elmir
Recepta na zdanie testu jest prosta. Mianowicie napisz co najmniej czterozdaniowego ciekawego posta. Na ten przykład.
Nie pisz tak: Wchodzę do domu i mówi, że chce zostać jego uczniem.
Napisz z wyobraźnią np tak: Staje przed pięknym domem mistrza. Męczy mnie to czy mistrz mnie przyjmie . Zbieram się na odwagę i pukam do drzwi. Otwiera mi łysy mężczyzna w podeszłym wieku. Czy to naprawdę jest ten wielki mistrz, o którym tyle słyszałem? - myślę.
-Dzień dobry jestem Michal chciałbym uczyć się u pana sztuk walki.

Możecie napisać oczywiście dużej lub zupełnie inaczej. Ważne, aby było ciekawie. Jeżeli mistrz nas przyjmie dostaniem od niego range Ucznia i przestaniemy widzieć inne szkoły. Zaczyna się nasz trening.

Jeżeli nie zdasz za pierwszym razem otrzymasz drugą szanse, więc nie ma się czym stresować .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl